Audioknihy.net - Křest audioknihy Pohádkář - Článek
 
Prozkoumejte audioknižní desatero

DesateroZaujalo Vás naše desatero? Chcete se dozvědět více? A chcete si jej prohlédnout? Máte šanci...

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Křest audioknihy Pohádkář

datum Út 2 březen 2010, 13:59:40 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Externisté

Ve středu 17.února jsme pokřtili v příjemném  prostředí Café Baru Platýz na Národní třídě náš nový titul Pohádkář. Tato audiokniha podle populární novely Barbary Nesvadbové byla natočena speciálně pro nakladatelství Motto, a je tak první vlaštovkou v nově vzniklé edici s názvem MottoAUDIO.

Křest se opravdu vydařil, k naší radosti přijalo pozvání  mnoho významných hostů, mezi nimi paní Dana Morávková , která svým sametovým hlasem ztvárnila jednu z ústředních postav, dále také autorka bestselleru Pohádkář Barbara Nesvadbová, která svou přítomností a úsměvem prozářila celou kavárnu v centru Prahy. Důležitého úkolu, a to pokřtění audioknihy se ujali milí hosté: módní návrhářka Tatiana Kovaříková a vynikající kadeřník a známý moderátor Libor Šula. Při této slavnostní události samozřejmě nemohly chybět ani naše dvě milé dámy – majitelka nakladatelství Motto, vždy pozitivně naladěná Romana Přidalová a samozřejmě Jindřiška Nováková z vydavatelství AudioStory, která je hlavní tvůrkyní audio podoby knihy Pohádkář. Kromě mnoha zajímavých hostů se křtu zúčastnilo i velké množství novinářů a fotografů, kteří nenechaly naše hvězdy ani na chvíli vydechnout.

Audiokniha Pohádkář na kompletu 4CD, v režii Jindřišky Novákové a s hudbou Jaromíra Klempíře je k dostání od 10. února v knihkupectvích i Bontonlandech a zároveň v internetových obchodech Motto, Knižní web ad. Vytvořilo ji AudioStory pro nakladatelství R+H, Motto s.r.o., přičemž jde o první titul řady Motto Audio zmíněného nakladatelství.

 

 

Článek naleznete i na www.audiostory.cz/www/index.php

Ukázka: www.motto.cz/Books/AudioPreview.aspx

Další informace: www.motto.cz/Books.aspx , www.audiostory.cz/www/index.php