Audioknihy.net - AudioINFO od Popronu - Článek
 
 Známe vítěze o NEJ OBAL audioknih


40 audioknih, 4 vydavatelství a kdo získal ocenění NEJ obal? My už to víme!

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


AudioINFO od Popronu

datum Čt 18 březen 2010, 11:20:48 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Postřehy

Jak se dostat k novinkám od Popronu?

AUDIOinfo je to pravé. Ať už v papírové formě nebo prostřednictvím emailu.

AUDIOInfo najdete prozatím 2x ročně vložené v CD novinkách vydávaných nakladatelstvími Popron Music, AudioStory a FONIA. Stačí si koupit jakýkoliv z nově vydaných podzimních nebo jarních titulů a jako bonus v něm objevíte i nové AUDIOInfo. Seznam novinek s novým AUDIOInfo naleznete na webových stránkách www.popronmusic.cz sekce INFO.
 

AUDIOInfo můžete samozřejmě získat i samostatně, bez CD. Buď si jej můžete bezplatně stáhnout do svého počítače ve formátu PDF z internetové stránky www.popronmusic.cz sekce INFO nebo Vám jej zašlou na Váš
e-mail či zdarma poštou na Vaši adresu.
 

AUDIOInfo on-line

Sledujte naši pravidelně aktualizovanou internetovou stránku na adrese: www.popronmusic.cz sekce INFO, kde naleznete informace o připravovaných titulech, rozhovory s herci a dalšími tvůrci, fotografie a také ukázky
nahrávek. Dozvíte se zde také spoustu aktuálních informací o různých akcích a o zajímavých rozhlasových hrách a četbách. Je-li Vaším koníčkem mluvené slovo, jistě oceníte naše tipy, informace a ukázky na internetu.

Nově také každý měsíc soutěž o zajímavé audioknihy na CD.
 

AUDIOInfo e-mail

Chcete dostávat 1x měsíčně e-mail s informacemi o nových titulech a s tipy na nejrůznější audioknihy? Jistě oceníte měsíční přehled s nabídkou CD a spoustou zajímavostí o hercích a dalších tvůrcích audioknih. Samozřejmostí je zasílání nového AUDIOInfA. Máte-li zájem o bezplatné zasílání AUDIOInfo e-mailu, zaregistrujte se na www.popronmusic.cz v sekci EXTRA.

audioinfo