Audioknihy.net - Tři nové audioknihy od Tympana - Prevít, Siddhártha a Vykoupení z věznice Shawshank - Článek
 
 Známe vítěze o NEJ OBAL audioknih


40 audioknih, 4 vydavatelství a kdo získal ocenění NEJ obal? My už to víme!

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Tři nové audioknihy od Tympana - Prevít, Siddhártha a Vykoupení z věznice Shawshank

datum Út 18 květen 2010, 13:19:19 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Novinky

Vydavatelství Tympanum představilo na veletru Svět knihy své nové tři audioknihy.

Siddhártha - Hermann Hesse
Prevítem snadno a rychle - Simon Brett
Vykoupení z věznice Shawshank - Stephen King

 

Siddhártha - Hermann Hesse

Povídka Siddhárta nese podtitul "indická báseň" a vypráví příběh bráhmanského syna Siddhárthy odehrávající se ve starověké Indii v době Buddhových časů. Siddhártha spolu se svým společníkem Góvindou opouští svůj domov a vydává se na náročnou a stratiplnou cestu hledat své pravé já a osvícení. Při své snaze toho dosáhnout prochází řadou nenadálých změn a poznání. Může člověk dojít k lidské moudrosti pomocí nauky, nebo je nutno k ní dospět vlastním životem?

siddhártha

Více informací: www.audioknihy.net/rozcestnik/audiokniha/408

 


Prevítem snadno a rychle - Simon Brett

Jste zkušení rodiče a myslíte si, že víte, co vaše milé a roztomilé batole potřebuje? Najíst, pohladit, pochovat, novou plenku? Nikoliv. Batolata nejsou roztomilá a bezbranná. Batolata jsou cílevědomá stvoření, kterým je to vaše žvatlání k smíchu, ale neprozradí se ani náznakem, protože je to pro ně výhodné. Tato kniha vám otevře oči, ať chcete nebo ne. Teprve díky ní pochopíte, že každé dítě je od narození především prevít a že je potřeba být stále ve střehu a nepodléhat jeho lstivě roztomilým úsměvům, nemotorným pohybům a sladkému broukání. A nestěžujte si pak, že jsme vás nevarovali.

převítem snadno a rychle

Více informací: www.audioknihy.net/rozcestnik/audiokniha/407

 


Vykoupení z věznice Shawshank - Stephen King

Andy Dufresne je mladý úspěšný bankéř. Jeho život se drasticky změní poté, co je křivě obviněn a usvědčen z vraždy svojí ženy a jejího milence. A tak putuje na dva doživotní tresty do věznice Shawshank. První léta svého života ve věznici musí Andy snášet příkoří ze strany dozorců a některých vězňů. Díky své bankéřské kariéře a znalostem účetnictví a daní upoutá pozornost dozorců a poté i vedení věznice. A pak je zatažený do praní špinavých peněz ředitele Sama Nortona…  Celou tu dobu ale nemyslí na nic jiného než na útěk.

vykoupení

Více informací: www.audioknihy.net/rozcestnik/audiokniha/406

 

Více informací: tympanum.cz/