Audioknihy.net - Tucet erotických jednohubek - Článek
 
Prozkoumejte audioknižní desatero

DesateroZaujalo Vás naše desatero? Chcete se dozvědět více? A chcete si jej prohlédnout? Máte šanci...

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Tucet erotických jednohubek

datum Út 21 září 2010, 13:45:10 autor Bára kategorie_obrazek Kategorie Novinky

Náš tým vydává svoji první audioknihu. Její jméno je "Tucet erotických jednohubek" a doslova z ní srší smyslnost a vzrušení.

 

 

Pokud máte rádi knihy, ze kterých probleskuje jiskření a erotika, ale...

  • ... neorientujete v tomto žánru?
  • ... stydíte se takovéto knihy půjčovat či kupovat?
  • ... přeci jenom raději posloucháte než čtete?

... v tom případě pro Vás může být nová AUDIO-ANTOLOGIE jako ušitá na míru!

Jedná se o výběr dvanácti krátkých úryvků a textů z nejzajímavějších a nejproslulejších erotických děl. Jejich autoři jsou často známí literáti, kteří se však mnohdy proslavili trochu jinak, než skrze erotiku. Najdete mezi nimi např. Oskara Wilda, Karla Hynka Máchu nebo Vítězslava Nezvala či Jindřicha Hořejšího. Jiní, jako například Boccaccio, jsou zas pro tento žánr typičtí.

 

 

Naše audiokniha pro Vás může být jednak zdrojem inspirace, to pokud si budete nějakou zajímavou knihu s tímto tématem chtít pořídit, jednak zdrojem informací o jednotlivých titulech a autorech, ale také (jak alespoň doufáme) zdrojem pobavení. Krátké úryvky můžete poslouchat kdekoli - doma, v tramvaji, v autě, při práci...

Audiokniha nevznikla s prvoplánovým účelem šokovat a provokovat. Chceme jejím prostřednictvím spíše poskytnout náhled do jednoho specifického odvětví světové literatury. Erotika hrála důležitou roli v životech našich předků a tak tomu je do dnešní doby. Tak proč kolem ní chodit po špičkách?

Co se týče formálních/technických náležitostí audioknihy - berte prosím v úvahu, že se jedná o naši (v podstatě amatérskou) nahrávku. Naším cílem bylo donést ji k uším co nejširšího publika, a to s co nejnižšími náklady. Tudíž jsme pro její vytváření neměli k dispozici žádný profesionální hardware ani software. Nahrávání proběhlo v prostorách přírodovědecké fakulty a střih jsme si obstarali sami. Všichni autoři jsou již déle než 70 let po smrti, tudíž jejich texty nepodléhají autorskému zákonu, a rovněž hudba, kterou jsme vybrali pro dokreslení atmosféry, je volně stažitelná z internetu pod licencí Creative Commons. Rovněž nahrávající (a konzultant obsahu v jedné osobě) s námi spolupracovat zdarma.

Na závěr chceme poděkovat pánům Alešovi Marečkovi a Markovi Stehlíkovi z Přírodovědecké fakulty za vypůjčení nahrávací místnosti a Tomášovi Groulíkovi za pomoc se střihem. Největší dík však patří Fedoru Bílému za pomoc s návrhy, za konzultace při výběru ukázek a za vlastní nahrávání, pro které nám propůjčil svůj hlas.

 

 

Tucet erotických jednohubek můžete ochutnat ZDE. (a to hned ve třech formátech IMG, MP3 a ZIP)

Musíme Vás však upozornit, že některé nahrávky jsou nabité erotikou, tudíž nejsou vhodné pro děti a mladistvé do 18 let. Stejně tak nejsou vhodné pro osoby se slabší povahou a pro lidi citlivé k tématu erotiky.