Audioknihy.net - Stovky mentorů na Audible.com: Proposlouchejte se k úspěchu - Článek
 
Prozkoumejte audioknižní desatero

DesateroZaujalo Vás naše desatero? Chcete se dozvědět více? A chcete si jej prohlédnout? Máte šanci...

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Stovky mentorů na Audible.com: Proposlouchejte se k úspěchu

datum Čt 7 říjen 2010, 07:42:08 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Postřehy

Destinace Audible.com je ostrovem pokladů pro všechny lovce perel moudrosti. Na cestě růstu není většího bohatství, než možnost nasát moudrost a zkušenosti někoho, kdo je daleko před námi. Portál Audible nabízí obojího požehnaně a přidává něco, co kniha není schopna dát – autorův hlas!

Audible je nejširší kolekcí audioknih na planetě. Ve své pokladnici uchovává již přes padesát tisíc titulů. Zkrátka, existuje-li audio verze nějaké knihy, jistojistě ji najdete právě na Audible. Ona  audiokniha je jednoduše řečeno identické dvojče původní knihy, pouze namísto písmen vstřebáváte lidský hlas. Pomlky, nádech, dynamika projevu a rozmanitá intonace autorova hlasu dodávají knihám zcela nový rozměr. Energie vycházející z úst spisovatele při předčítání i během zlomků ticha mezi slovy a větami zprostředkovává efektivní studium úspěchu s drtivým dopadem na náš charakter. Pokud k poslechu zvolíme toho správného mentora!


Těch je v portfoliu Audible vskutku požehnaně! Od všech dostupných audio verzí a audio programů finančního guru Roberta Kiyosakiho, přes „otce efektivity“ Stephena Coveyho až například k audioknize Tajemství. To abychom zmínili jen několik jednotek z nespočetné armády v boji proti průměrnosti. Pro toho, kdo skutečně prahne po vědění, je tu švédský stůl audio programů natolik pestrý, že není možné si nevybrat. Ze stovek dostupných autorů a leaderů se jistě najde několik, se kterými se ztotožníte a kteří vám pomohou vznést se s orly k nebesům. Tam, kde svoboda nemá hranic…

„Věřím, že každý by měl využívat Audible.“ – Stephen Covey (autor Sedmi návyků vůdčích osobností)

 

Zbytek článku si můžete přečíst ZDE.