Audioknihy.net - Pozvánka na křest audioknihy a veletrh - Článek
 
Prozkoumejte audioknižní desatero

DesateroZaujalo Vás naše desatero? Chcete se dozvědět více? A chcete si jej prohlédnout? Máte šanci...

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Pozvánka na křest audioknihy a veletrh

datum St 13 říjen 2010, 06:34:16 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Pozvánky

Příští týden se koná Podzimní knižní veletrh V Havlíčkově Brodě a křest spojený s autogramiádou Jiřiny Švorcové.

Pozvánka na 20. Podzimní knižní veletrh Havlíčkově v Brodě
 
Rádi bychom Vás pozvali na jubilejní podzimní knižní veletrh v Havlíčkově Brodě. 22. a 23. října můžete navštívit náš stánek s číslem 46.
 
Těšit se můžete na velký výběr audioknih a mluveného slova na CD za příjemné veletržní ceny. Audiokniha je milým dárkem, zve na výlety do světa fantazie a imaginace. Při poslechu můžete zažít pohádkové, humorné i napínavé příběhy vyprávěné mistry slova. Počet zájemců o poslech literatury i humoru roste, náklady titulů se zvyšují a nám to umožňuje vydávat stále více novinek. Nabídka knížek do ucha je v současné době již tak rozsáhlá, že si v ní vyberou určitě všichni. Nechte se inspirovat při výběrů dárků, pro Vaše nejbližší.
Těšíme se na Vás!
 
 
POZVÁNKA NA SLAVNOSTNÍ KŘEST SPOJENÝ S AUTOGRAMIÁDOU JIŘINY ŠVORCOVÉ
 
20. říjen 2010 od 16:00
Palác knih Luxor, Václavské náměstí 41, Praha 1.
 
Herečka Jiřina Švorcová známá z televizního seriálu Žena za pultem vzpomíná na svou tvůrčí kariéru a osobní život v nové nahrávce memoárů. Zážitky z dětství, mládí i vzpomínky na divadelní, filmové a televizní role natočila na 2CD, které vydalo vydavatelství FONIA. Její životní příběh  si mohou zájemci přečíst také v knize nazvané Jiřina Švorcová – Osobně, kterou vydalo nakladatelství XYZ. 
Slavnostní křest spojený s autogramiádou Jiřiny Švorcové proběhne ve středu 20. října 2010. Těšíme se na Vás od 16:00 v Paláci knih Luxor. (Václavské náměstí 41, Praha1.)
 
 
pozvánka švorcová