Audioknihy.net - Havlíčkův Brod a 20. Podzimní knižní veletrh - Článek
 
 Známe vítěze o NEJ OBAL audioknih


40 audioknih, 4 vydavatelství a kdo získal ocenění NEJ obal? My už to víme!

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Havlíčkův Brod a 20. Podzimní knižní veletrh

datum St 3 listopad 2010, 10:11:36 autor payka kategorie_obrazek Kategorie Postřehy

Ve dnech 22. a 23. října proběhl v Havlíčkově Brodě v pořadí již 20. Podzimní knižní veletrh. Na stánku č. 46 jste mohli navštívit vydavatelství Popron Music, Audiostory a nakladatelství XYZ.

V Havlíčkově Brodě se knižní veletrh koná od roku 1991. Je nejstarším knižním veletrhem v Česku a po pražském Světu knihy druhým největším. Na příštím ročníku se představí i někteří zahraniční spisovatelé.

 

K veletrhu napsalo na svých stránkách vydavatelství Popron Music následující:

"Novinky z více než 150 českých nakladatelství a vydavatelství přilákaly do Havlíčkova Brodu ještě o něco více návštěvníků než v minulých letech. Podle prvních odhadů se v kulturním domě Ostrov od pátku do sobotního podvečera vystřídalo kolem 15.000 lidí, uvedla ředitelka veletrhu Markéta Hejkalová. Podle ní k tomu přispěl bohatý doprovodný program letošního jubilejního 20. Podzimního knižního veletrhu.
Mimořádný zájem byl také audioknihy a mluvené slovo na CD. Děkujeme za Váš zájem a přejeme mnoho příjemných chvil a radosti při poslechu."

 

Podzimní knižní veletrh v Havlíčkově Brodě

foto: Pavla Kocourková, Topzine

 

Rozhovor s ředitelkou veltrhu Markétou Hejkalovou si můžete přečíst na stránkách časopisu Topzine. Zjistíte například, čím vším se paní Hejkalová vedle veletrhu a překladů z finštiny zabývá.