Audioknihy.net - Audioknihy na Bibliohelpu - Článek
 
 Známe vítěze o NEJ OBAL audioknih


40 audioknih, 4 vydavatelství a kdo získal ocenění NEJ obal? My už to víme!

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Audioknihy na Bibliohelpu

datum St 3 listopad 2010, 08:17:47 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Postřehy

Poslech audioknih přináší každému čtenáři-posluchači řadu výhod. Zvukové knihy pomáhají nevidomým „čtenářům“ kompenzovat svá čtenářská omezení způsobená  zrakovým handicapem, obohatit však mohou každého z nás – předčítání textu spojené s jeho dramatizací rozvíjí jak dětskou, tak dospělou  čtenářskou osobnost a fantazii a napomáhá ke  koncentraci díla.

Projekt Bibliohelp a Audioknihy.net se spojila a vznikla tak nová sekce na portálu Bibliohelp.

 

Členení audioknih na webu Bibliohelpu je následující:

Dobrodružství a napětí (8 knih)  

Zaposlouchejte se do děje dobrodružných příběhů – rozehřejí vaši mysl, vylepší soustředění a pozornost, prohloubí fantazii a k tomu vás ještě i pobaví. Ideální volba pro chvíle oddychu.

Duchovno a filozofie (10 knih)

Poslech krásných a moudrých slov je vždy zážitkem. Povzneste svoji duši k nevšedním a obohacujícím myšlenkám, v nichž se snoubí lidské sny, život a svět.

Humor a zábava (10 knih) 

Radosti není v životě nikdy dost. Zde vám nabízíme audio-výběr z širokého spektra psaného i mluveného humoru. Můžete si jím prosvětlit každodennost všedních dnů.

Pro nejmenší (10 knih)

Pohádky okouzlují nejenom dětské posluchače, zasáhnout mohou každého z nás. Zde najdete pohádky prověřené časem i jejich současnou tvorbu – nalaďte se na společný poslech, krásu vzpomínek i půvab  
současnosti.

Společnost a vztahy (10 knih)

Zdá se vám svět, v němž žijete, komplikovaný? Narážíte v něm na nedorozumění, bolest a předsudky? Nebo se naopak těšíte z vřelých a přátelských vztahů, životního optimismu a lásky? Dokreslete si svůj pohled         na svět fikcí i prožitými zkušenostmi jiných, rozšíří vám to vaše vlastní životní obzory.

Verše a dramata (7 knih)

 


Dále se můžete dozvědět, co jsou to audioknihy?

 

 

 Zdroj Bibliohelp