Audioknihy.net - Nová audiokniha - Tibet - Tajemství červené krabičky - Článek
 
Prozkoumejte audioknižní desatero

DesateroZaujalo Vás naše desatero? Chcete se dozvědět více? A chcete si jej prohlédnout? Máte šanci...

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Nová audiokniha - Tibet - Tajemství červené krabičky

datum Út 23 listopad 2010, 12:29:10 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Novinky

Po otevření červené krabičky najde Petr Sís deník, který si jeho otec, režisér Vladimír Sís, psal, když zůstal ztracen v Tibetu. Fantastické příběhy a charizmatický hlas vypravěče se prolínají s původními nahrávkami tibetské hudby z let 1954–55.

Autor: Petr Sís
Čte: Petr Sís
Režie: Joachim Dvořák
Stopáž: 1 CD / 52 min
Verze: Výběr
Datum vydání: 17.11.2010Petr Sís (1949)
je mezinárodně uznávaný autor knih pro děti, ilustrátor, grafik a tvůrce animovaných filmů. Za svou tvorbu získal mnoho ocenění po celém světě – od Zlatého medvěda na Filmovém festivalu v Berlíně až po Ragazzi Award na Mezinárodním veletrhu dětské knihy v Boloni, v roce 2003 obdržel prestižní MacArthurovo stipendium. Žije v New Yorku.

Vydává nakladatelství Labyrint ve spolupráci s vydavatelstvím Tympanum | Nahrávka vznikla podle knihy Petra Síse Tibet – Tajemství červené krabičky vydané v roce 2005 nakladatelstvím Labyrint v edici Raketa | z anglického originálu Tibet – Through the Red Box přeložil Viktor Janiš | scénář a režie Joachim Dvořák | hudební doprovod pochází z původní nahrávky, kterou během pobytu v Tibetu v letech 1954–1955 natočili Vladimír Sís a Josef Vaniš | Illustrations Petr Sís | nahráno ve studiu Českého rozhlasu v Praze v roce 2005

 

 

tibet

Více iformací o audioknize na stránkách Tympana nebo Labyrintu.