Audioknihy.net - Novinka Piate ročné obdobie (Kniha + CD) - Článek
 
Prozkoumejte audioknižní desatero

DesateroZaujalo Vás naše desatero? Chcete se dozvědět více? A chcete si jej prohlédnout? Máte šanci...

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Novinka Piate ročné obdobie (Kniha + CD)

datum Čt 16 prosinec 2010, 10:02:39 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Novinky

Knižná podoba hudobno-poetického recitálu Piate ročné obdobie autora Mariána Geišberga, Martina Geišberga a hudobného zoskupenia UMK na motívy lyrickej novely Panta Rhei. Kniha obsahuje fotografie, ilustrácie a kompletné texty recitálu a piesní v nádhernej grafickej úprave Elisabeth Wittgruber. Súčasťou knihy je audio CD s interpretáciou Mariána Geišberga podfarbenou hudbou a piesňami zoskupenia UMK.

Marián Geišberg, Martin Geišberg - Piate ročné obdobie

Kniha a audiokniha vo formáte Audio CD. Neskrátené. Celkový čas záznamu: 1 hodina.

Účinkujú:

Marián Geišberg

Slovenský herec a pesničkár. Narodil sa 23. 12. 1953 v Piešťanoch. Vyštudoval herectvo na VŠMU v Bratislave. Pôsobil v Divadle Jonáša Záborského v Prešove (1979 – 1984), v Divadle SNP v Martine (1984 – 1988), v Trnavskom divadle a od roku 1992 je členom Činohry SND. Od začiatku svojej kariéry hráva charakterové úlohy. Bratislavskí diváci ho poznajú aj ako hosťa Divadla A.ha. Účinkoval vo viacerých filmoch a televíznych inscenáciách. Je známy aj ako pesničkár – autor aj interpret.

Martin Geišberg
Narodil sa 3. mája 1978 v Rimavskej Sobote. Vyštudoval divadelnú dramaturgiu na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. V decembri minulého roku mala v Divadle Jonáša Záborského premiéru hra Lorkiáda, na ktorej pracoval ako dramaturg. Okrem toho sa venuje rôznym veciam od hudby, cez prácu s kamerou až po prácu s kameňom.

UMK
Hudobné zoskupenie UMK hráva v zložení:
Martin Geišberg, Katarína Kuchárová, Martin Wittgruber, Ondrej Kovaľ, Marcel Durák a Patrik Pačes.

 

Více informarmací