Audioknihy.net - Audioknihy - knihy nejen na cesty autem - Článek
 
 Známe vítěze o NEJ OBAL audioknih


40 audioknih, 4 vydavatelství a kdo získal ocenění NEJ obal? My už to víme!

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Audioknihy - knihy nejen na cesty autem

datum Čt 23 prosinec 2010, 08:14:43 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Postřehy

Knižní web vám doporučuje nejžádanější audioknihy, které si můžete vychutnávat ať už cestou autem, při práci nebo kdekoliv jinde.

Knihy se nemusí jen číst, mohou se i poslouchat. Ať už jedete autem, jste natolik zaneprázdnění, že nemáte prostě čas věnovat se knize v tištěné podobě nebo nemůžete číst ze zdravotních důvodů, je audiokniha ("kniha do ucha") výborným způsobem, jak nepřijít o kouzlo literárního příběhu.

Na Knižním webu nabízíme téměř 200 "knih do ucha", můžete si vybrat z pestré palety žánrů, od audioknih, určených nejmenším čtenářům po skvosty klasické literatury, určené především náročnějším posluchačům.

 

Nejžádanější audioknihy v našem knihkupectví

Osudy dobrého vojáka Švejka - komplet 20 CD

Švejk v podání českých herců, které máte rádi! Nejznámější humoristický román české literatury všech dob v nové a reprezentativní audio podobě. Deset excelentních českých herců a mistrů mluveného slova se podělilo v nahrávacím studiu o četbu Osudů dobrého vojáka Švejka na pokračování. Ti nejlepší současní čeští herci jsou zárukou skvělé zábavy a originálního uměleckého podání: Josef Somr, Bohumil Klepl, Petr Nárožný, Miroslav Donutil, Václav Postránecký, Václav Vydra, Arnošt Goldflam, Rudolf Hrušínský, Martin Dejdar a Pavel Zedníček.

  
 

Černí baroni - Donutil Miroslav - 4 CD

Jedno z nejslavnějších děl českého humoru se konečně dočkalo velkolepé audio podoby. Nikdo jiný než Miroslav Donutil nemohl lépe oživit u mikrofonu postavy vojáků a „lampasáků“ kultovního Švandrlíkova románu. Často bývají Černí baroni označováni za úsměvnou knihu o neveselé době, neboť připomínají smutně proslulé „pétépáky“ a chmurnou dobu padesátých let. Přesto se kniha těší oblibě již několikáté čtenářské generace, a to hlavně díky vtipu, nadhledu a humornému líčení osudů vojína Kefalína, majora Terazkyho a dalších příslušníků pomocných vojenských jednotek...

 
Toulky českou minulostí 251-300 - 2CD/MP3

Dějiny naší země na dvou CD discích, např. CD 1: Jiříkova cesta k moci - První muž království - Zemský správce - Za krále Holce - A. D. C. I. P. - Soukromá podobizna krále Ladislava, řečeného Pohrobek - Živ buď Jiří, král Čechů! - O tom, jak se králi Jiřímu, nač sáhl, všecko dařilo - Sedlák filosof - Král dvojího lidu - Ctěný Albík, královský dvorní lékař, věrný a milovaný - Král měst, kníže pokoje - Bratr Jan Paleček - O českém projektu OSN, a také o cestě panoše Jaroslava, řečeného Pískle s poselstvem krále Jiřího do země francouzské - Causa bohemica a mnoho mnoho dalšího.

 
ZDROJ: Knižní web - Audioknihy - knihy nejen na cesty autem