Audioknihy.net - Cesta knihy od zraku k uším - Článek
 
Prozkoumejte audioknižní desatero

DesateroZaujalo Vás naše desatero? Chcete se dozvědět více? A chcete si jej prohlédnout? Máte šanci...

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Cesta knihy od zraku k uším

datum Po 11 duben 2011, 12:11:16 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Postřehy

Opět další knihovna se hlásí k audioknihám. Městská knihovna v Přerově.

Patříte k těm, co nemají čas na přátele, na výlety, na děti, na odpočinek, natož na čtení knih? Míjíte spoustu vynikajících knih jenom proto, že vás odrazuje jejich rozsah? Obcházíte „bichle“  obloukem?

Máme tu pro vás jednoduché řešení, jak se neochudit o skvělé zážitky, které přináší četba i když číst nemusíte. Zkuste si půjčit audioknihu.

Audiokniha je skvělá příležitost pro časově zaneprázdněné i osoby se zdravotním handicapem. Při jejím poslechu můžete relaxovat, audiokniha vám zpříjemní dlouhou cestu autem a je ideálním společníkem při stereotypních domácích pracích. Pomůže zabavit děti a je elegantním řešením povinné školní četby pro zapřisáhlé nečtenáře.

Audioknihy jsou pevně svázány s literárním dílem. Užívají zvukové vyjadřovací prostředky a zaznamenávají knihy nejrůznějších žánrů. Mezi ně patří rozhlasové a divadelní hry, rozhlasové seriály, vyprávění, rozhovory, scénky, vzpomínky, pohádky a řada dalších. Audioknihy jsou namluveny v podání špičkových interpretů, známých a oblíbených herců, spisovatelů a bavičů.

Nabídku audioknih ve fondu naší knihovny najdete v on-line katalogu pod klíčovým slovem "audioknihy" nebo v tištěném seznamu v hudebním oddělení

Užitečné odkazy:

www.audioknihy.net
www.cteteusima.cz
www.c-m.cz
http://mluveny.panacek.com/

Zdroj: Městská knihovna v Přerově