Audioknihy.net - Šifra mistra Leonarda od nakladatelství Metafora - Článek
 
 Známe vítěze o NEJ OBAL audioknih


40 audioknih, 4 vydavatelství a kdo získal ocenění NEJ obal? My už to víme!

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Šifra mistra Leonarda od nakladatelství Metafora

datum So 6 únor 2010, 16:10:55 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Novinky

Také si ještě vzpomínáte na doby, kdy vám rodiče četli? Možná už jste dávno byli dost velcí na to, abyste to uměli sami, ale kouzlo tichého hlasu, linoucího se do šera, a zavřené oči, za nimiž se promítaly fantastické obrazy, byly něčím, čemu jste nedokázali odolat.

A tak se i teď můžeme zaposlouchat do podmanivého hlasu Tomáše Kargera a přenést se s ním přímo do středu fantastických událostí odehrávajících se v Paříži.

Slyšíte? Jsme v nočním Louvru a policisté se sbíhají k tělu zavražděného kurátora sbírek… U postele Roberta Langdona, profesora symbolologie, drnčí telefon… Klíčem k vraždě je prý záhadná šifra, tajemství vtělené do Leonardových obrazů, které má rozluštit… Brzy však vyjde najevo, že záhada je mnohem větší, a její odhalení se týká samé podstaty katolické církve a celého křesťanství… Začíná zběsilá honba za nalezením svatého grálu a boj o život…

Tuto knihu si pro zfilmování vybral úspěšný režisér Ron Howard (Čistá duše, Těžká váha). V hlavní roli Roberta Langdona se představí Tom Hanks. Mimo něj se můžeme těšit i na Audrey Tautou, Alfreda Molinu, Jeana Rena či Paula Bettanyho v roli mnicha Silase. Hudbu pro film složil skvělý Hans Zimmer (Peacemaker, Gladiátor). Film se skvělým obsazením i tvůrčím týmem se stal jednou z filmových událostí roku 2006.

Audionahrávka nejpopulárnějšího románu poslední doby na CD!
Šifru mistra Leonarda čte herec Tomáš Karger.

Sada 7 CD, baleno v papírové krabičce,  ZKRÁCENÉ VERZE
 

Dan Brown
Šifra mistra Leonarda

 

Nakladatelství Metafora: www.metafora.cz