Audioknihy.net - Audiokniha Pátá dohoda - Článek
 
 Známe vítěze o NEJ OBAL audioknih


40 audioknih, 4 vydavatelství a kdo získal ocenění NEJ obal? My už to víme!

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Audiokniha Pátá dohoda

datum So 26 listopad 2011, 11:05:05 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Novinky

 Po několika letech od vydání bestselleru Čtyři dohody vychází kniha Pátá dohoda. Don Miguel Ruiz v ní spolu se svým synem donem Josem Ruizem nabízí nový pohled na Čtyři dohody. 

Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nám pomohly prolomit naše omezující přesvědčení a nahradit je názory, které nám přináší osobní svobodu, štěstí a lásku. Výsledkem praktikování páté dohody je naprosté přijetí sebe sama takových, jací jsme, a naprosté přijetí všech ostatních lidí takových, jací jsou. Pátá dohoda chce přinést lidem na celém světě svobodu být sami sebou.

 

 

CD 1 

1. Titulek
2. Na počátku
3. Symboly a dohody
4. První dohoda
5. Druhá dohoda
6. Třetí dohoda
7. Čtvrtá dohoda
 
CD 2 
1. Pátá dohoda
2. Sen první pozornosti
3. Sen druhé pozornosti
4. Sen třetí pozornosti
5. Nový úhel pohledu
6. Jaký posel jste?
7. Epilog
 
 
Don Miguel Ruiz (1952) | narodil se na mexickém venkově v rodině léčitelů a byl vychován svou matkou curanderou (léčitelkou) a dědečkem naguálem (šamanem). I přes očekávání své rodiny pokračovat v této léčitelské tradici se rozhodl vystudovat klasickou medicínu a stát se chirurgem. Jeho život však dramaticky změnila autonehoda, po ktreré se začal intenzivně zabývat svým životem a rozvíjením staré moudrosti svých předků. Nejprve se učil u své matky a své učení později zakončil u významného šamana v mexické poušti. Podle toltécké tradice vede naguál člověka k osobní svobodě. Don Miguel Ruiz naguál z rodu Rytířů orla svůj život zasvětil předávání této staré toltécké moudrosti. Na knize Pátá dohoda Miguel Ruiz spolupracoval se svým synem Jose Ruizem a ředitelkou nakladatelství Amber Allen Publishing – Janet Mills.
 
Nahrávka vznikla podle knihy Pátá dohoda vydané v roce 2010 nakladatelstvím Amber-Allen Publishing, Inc. California, USA | z anglického originálu The Fifth Agreement – A Practical Guide to Self-Mastery přeložila Lenka Strnadová | Redakce a úprava textu Klára Šumová | hudba Ladislav Železný | Zvuk, střih a mastering Ladislav Železný | Ilustrace na obálce Nicholas Wilton | Design Ondřej Fučík | Nahrálo vydavatelství TYMPANUM v říjnu 2011 ve studiu DAMU v Praze
Související tituly
 
Zdroj: Tympanum