Audioknihy.net - Eragorn ke stažení na Audiotece - Článek
 
Prozkoumejte audioknižní desatero

DesateroZaujalo Vás naše desatero? Chcete se dozvědět více? A chcete si jej prohlédnout? Máte šanci...

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Eragorn ke stažení na Audiotece

datum Po 7 květen 2012, 23:49:56 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Novinky

 Audiokniha Eragon od Christophera Paoliniho právě vychází exkluzivně pouze v digitální podobě.

U příležitosti návštěvy Christophera Paoliniho v České republice vydává nakladatelství Fragment audioknihu Eragon. Čtená verze prvního dílu bestsellerové ságy Odkaz Dračích jezdců vychází exkluzivně pouze v digitální podobě a výhradním prodejcem audioknihy je Audiotéka.cz.
  
Čtyřdílný Odkaz Dračích jezdců je po Harrym Potterovi asi nejpopulárnější současnou fantasy sérií s oddanou fanouškovskou základnou napříč všemi věkovými skupinami. Vypráví příběh chlapce Eragona a jeho dračice Safiry, kteří společně bojují o osud království ovládaného krutým králem Galbatorixem. Autor začal psát první knihu původně plánované trilogie ve svých pouhých 15 letech, a přesto jde o dílo pozoruhodně vyzrálé a propracované.   
 
Netrpělivě očekávaný čtvrtý díl Inheritance, který je vyvrcholením fantasy série ze světa Dračích jezdců, vydalo nakladatelství Fragment před několika týdny a Christopher Paolini jej právě v těchto dnech přijel osobně představit českým čtenářům. V rámci setkání s novináři autor mimo jiné uvedl, že se s největší pravděpodobností v budoucnosti do světa Alagaësie vrátí, ale s odlišným příběhem. V současnosti má rozpracovánu celou řadu námětů různých žánrů a jeho příští román bude pravděpodobně science fiction.
 
Nekrácenou audio verzi Eragona načetl svým charakteristickým hlasem herec Martin Stránský. Ten v poslední době dokázal zaujmout mimo jiné jako interpret audioknih Steve Jobs a Muži, kteří nenávidí ženy.
 
Zákazníci Audiotéky mohou audioknihu o délce 18 hodin stahovat přímo z webu www.audioteka.cz jako soubory ve formátu mp3 nebo pomocí aplikací pro chytré mobilní telefony za cenu 299 Kč.
 

Zdroj