Audioknihy.net - Další várka novinek z Audioteky.cz - Článek
 
 Známe vítěze o NEJ OBAL audioknih


40 audioknih, 4 vydavatelství a kdo získal ocenění NEJ obal? My už to víme!

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Další várka novinek z Audioteky.cz

datum Čt 19 červenec 2012, 14:59:28 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Novinky

Co všechno se vydává jako audiokniha? Kuchařka i kniha modliteb.

Pane, nauč nás modlit se
Josef Hrdlička

1 hod. 1 min.
 
Mons. Josef Hrdlička se ke svému kněžskému poslání nevypracovával lehce. Ukončil střední školu a kvůli svému náboženskému přesvědčení pracoval jako pomocný dělník v Adamovských strojírnách. Až v roce 1967 se dostal na Cyrilometodějskou bohosloveckou fakultu v Litoměřicích. Po jejím absolvování byl roku 1972 vysvěcen a poté působil např. v Ostravě, Hoštejně nebo Hynčicích. Biskupcké svěcení přijal v roce 1990.
Působí jako český katolický duchovní, básník, překladatel a hudební textař. Výsledkem jeho spolupráce s hudebním skladatelem Zdeňkem Pololáníkem je několik mešních písní, na nichž se podílel jako textař.
Je děkanem Olomoucké metropolitní kapituly a v České biskupské konferenci zastupuje funkce předsedy komise pro liturgii a předsedy rady pro kulturu a památky.

 


 


Humorná kuchařka
Václav Faltus

1 hod. 5 min.

Václav Faltus se svými dnes již více než 150 imitovanými hlasy populárních herců, zpěváků i politiků tentokrát zavítal do oboru kuchařského. Ve svých humorných receptech vyprávěných např. V. Burianem, F. Filipovským, F. Kováříkem nechává posluchače nejen pobavit, ale také poučit o různých způsobech vaření. To vše doplněno vtipy o blondýnkách.

 

 

Spiritistická seance
Václav Faltus

52 min.

Václav Faltus opět exceluje. S humorem sobě vlastním vyvolává seance se známými, již nežijícími osobnostmi českého hereckého světa. Jeho famózní cit pro široký repertoár hlasových rozsahů nechává posluchače nahlédnout do minulých světů s nezaměnitelnou přesvědčivostí.

 

 

Audioteka.cz