Audioknihy.net - Meditace a andělé na Audiotece.cz - Článek
 
 Známe vítěze o NEJ OBAL audioknih


40 audioknih, 4 vydavatelství a kdo získal ocenění NEJ obal? My už to víme!

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Meditace a andělé na Audiotece.cz

datum Čt 2 srpen 2012, 10:14:13 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Novinky

Autorka Zdenka Blechová je autorkou 4 meditačních audioknih.

Odpuštění aneb návrat k sobě, Zdenka Blechová
1 hod. 0 min.
Životní filozofie, náboženství


Všichni si v sobě nosíme zranění, ke kterým došlo nepochopením situací. Lidé, kteří nám nejvíce ublížili, nám ve skutečnosti nejvíce pomohli. Jsou to andělé, kteří nás učí a my místo toho, abychom jim za to byli vděční, se na ně zlobíme. A přitom tito lidé se uvolili nám pomáhat na naší cestě v učení, které ještě nechápeme a prostřednictvím jich máme pochopit. Když si uvědomíme, co jsme se díky pozemským andělům naučili, a co už díky nim nebudeme ve svém životě opakovat, můžeme uzdravit svoji mysl a sblížit se sami se sebou. Už nepotřebujeme hledat oporu v druhých, protože jsme ji našli v sobě. Ale aby k tomu mohlo dojít, museli nám pomoci právě lidé, kteří nám ublížili. Každé ublížení nás jen stále krůček po krůčku vracelo k naší duši. A tak, když si toto uvědomíme, můžeme si odpustit své chyby a poděkovat našim průvodcům za naše prozření. Díky pochopení jsme vyspěli a už budeme jiní, už se naše životy budou ubírat jinou cestou, a tím i naše další životy. Obdrželi jsme velké bohatství díky situacím, které jsme s nimi prožili.

Jak s audioknihou pracovat:
Vyhraďte si na sebe každý den čas na meditaci, kdy nebudete ničím a nikým rušeni. Doporučuji vypnout telefon, zvonek a další rušivé zvuky. Vždy si na týden stanovte jednu osobu, se kterou se budete v meditaci setkávat. Každý den, tzn. 7 dnů po sobě (týden) si pouštějte meditaci a řešte s daným člověkem. 14 dní vynechte a pozorujte změny ve vašem životě. Pak si na další týden zvolte další osobu a opět 14 vynechte. Takto můžete opakovat neustálý proces, dokud si s každým člověkem neodžijete své ublížení.

Audiokniha obsahuje 2 skladby. První skladbou je mluvená meditace a druhou skladbou je hudba, pod jejímž prahem je nahrána mluvená meditace. Tuto hudbu můžete poslouchat kdykoliv a kdekoliv, a přesto vás bude léčit. Je dokázáno, že i když usnete při televizi nebo při meditaci, vše, co se okolo vás děje a co slyšíte, vaše podvědomí zaznamenává. A tak i při hudbě vaše podvědomí bude zaznamenávat slova mluvené meditace, a tím vám pomáhat k uzdravení. Hudbu můžete poslouchat neustále, třeba i v autě, může pomoci i dětem při srovnávání jejich vztahu k rodině a přátelům. Děti jsou vnímavé a nepotřebují se zastavit a naslouchat jako vy, ony už slyší svoji duši.

 

 

Setkání s andělem
Zdenka Blechová
37 min


Setkání s andělem - Zdenka Blechová v nové meditaci přivádí k Boží bráně, kde na nás čeká Anděl. Můžeme vyslovit přání a andělé nám pomohou s jeho uskutečněním. Audiokniha ve znění autorky.

Víte o tom, že andělé neustále hlídají naše kroky? Ponechávají nám však svobodnou vůli. Nezasahují nám do života, pokud je o to nepožádáme. Pokud poprosíme o pomoc, vždy ji dostaneme. Tato audiokniha vám pomůže spojit se se svým andělem a požádat ho o pomoc. Je to silná meditace, kterou je třeba používat 1x za 3 týdny. Každé tři neděle se totiž dostáváme na životní křižovatku, kdy se rozhodujeme kudy dál. Pokud v této době poprosíme o naše přání, naše další kroky jsou směrovány k jeho uskutečnění. Andělé jsou stále s vámi, i v dobách, kdy si myslíte, že vás opustili. Čekají jen na to, kudy se rozhodnete jít dál, aby vám mohli být nápomocní.

 

 

Vodní víly aneb očista těla a ducha
Zdenka Blechová
41 min.


Obsah: Vodní víly aneb očista těla a ducha - audiokniha s meditací Vodní víly je určena pro všechny, kteří mají problém s rovnováhou těla a ducha. Neví, co je pro ně správné a co ne. Autor Zdenka Blechová.
 

Touto meditací se vracíte zpět ke svým kořenům s navázáním hlubšího kontaktu sami se sebou, se svým podvědomím. Meditace vás zavede do hlubokého uvolnění nejdříve těla a pak mysli, která se očišťuje v oceánu vod od nánosů pokrouceného myšlení starého miliony let. Vodní víly vám budou postupně čistit všechny buňky vašeho těla. Mysl se bude uzdravovat a dostávat k čistotě, což se bude projevovat v denním životě přirozeností, čistotou myšlenek, sebevědomím a odpovědností k sobě. Tím, že uzdravujete svoji mysl, uzdravujete i svoje tělo, neboť obě poloviny jedno jsou. A tak se ponořte do očistných vod a dovolte si vrátit se zpět k vaší nevinnosti.

Upozornění: Jedná se o změnu myšlenkového programu, a proto je třeba audioknihu pravidelně po dobu minimálně 30 dnů. Největší změnu zaznamenáte při pravidelném poslouchání po dobu 90 dnů bez vynechání jediného dne.

 


Tělo a duše aneb jak se přijmout a mít se ráda
Zdenka Blechová
1 hod. 29 min.


Obsah: Tělo a duše aneb jak se přijmout a mít se ráda - tato audiokniha, jejíž autorkou je Zdenka Blechová, vám pomůže přijmout své tělo a vážit si sama sebe.

Meditace pomáhá obnovovat vaše buňky v těle, abyste se mohli uzdravit. Vrací vás do minulosti a léčí bloky, ke kterým došlo tím, že jste zapomněli na sebe. Každodenním posloucháním meditace se vaše tělo uzdravuje, protože se ho znovu učíte přijímat jako svoji součást a uvědomujete si stále více hodnotu svého zdraví.
Titul obsahuje dvě skladby. První skladbou je mluvená meditace a druhou skladbou je hudba, pod jejímž prahem je nahrána mluvená meditace. Tuto hudbu můžete poslouchat kdykoliv a kdekoliv a přesto vás bude léčit. Je dokázáno, že i když usnete při televizi nebo při meditaci, vše, co se okolo vás děje a co slyšíte, vaše podvědomí zaznamenává. A tak i při hudbě vaše podvědomí bude zaznamenávat slova mluvené meditace, a tím vám pomáhat k uzdravení. Hudbu můžete poslouchat neustále, třeba i v autě.
S audioknihou pracujte tak, že si každý den vyhradíte čas na mluvenou meditaci, kdy nebudete nikým a ničím rušeni. Vypněte zvonek, telefon atd. Meditaci můžete poslouchat ve stejném čase, nebo v jiném dle vašich možností. Druhou skladbu, hudbu, můžete poslouchat kdykoliv během dne a třeba i víckrát.
Pravidelným posloucháním budete mít možnost si uvědomit, jak je pro vás každá část vašeho těla důležitá. Budete milovat každou buňku vašeho těla a ona vás.
Audioknihu poslouchejte každý den pravidelně po dobu jednoho měsíce. Pak vynechte jeden měsíc a znovu poslouchejte jeden měsíc. Takto můžete neustálý proces opakovat neustále, dokud se nebudete cítit vitální a zdraví

 

 

Zdroj