Audioknihy.net - Kultura v podnikání - Článek
 
Prozkoumejte audioknižní desatero

DesateroZaujalo Vás naše desatero? Chcete se dozvědět více? A chcete si jej prohlédnout? Máte šanci...

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Kultura v podnikání

datum Po 6 srpen 2012, 10:52:32 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Novinky

Kultura v podnikání - audiokniha obsahuje přednášku a netradiční pohled na hodnoty našeho života i byznysu, prezentovaný manželi Vimrovými z Chomutova.

Všichni jsme ovlivňováni kulturou, ve které žijeme. Kulturní prostředí každé firmy má určité normy, jež je pro fungování našeho profesního života dobré dodržovat. Ale hodnoty firmy se nemusí vždy slučovat s hodnotami, které jsou v našich domovech.
Manželé Vimrovi mluví otevřeně o svých vlastních selháních v životě a sdílí se o tom, kde našli řešení - ve vzájemné lásce a nepřipomínání křivd z minulosti. Nevyřešená minulost a strach z budoucnosti přináší úzkost, která je neslučitelná s životem, protože nedává sílu k vytváření hodnot.


Pavel Vimr *1965, zahájil podnikatelskou kariéru v roce 1991. Skupina firem Victory, jejímž je zakladatelem a majitelem, je pro své zákazníky respektovaným a stabilním dodavatelem a partnerem. Díly z Victory Czech najdete aktuálně ve vozech Mercedes, Volvo, Jaguar, Ford, Rover a Porsche. Kromě vyrábění kvalitních dílů si Pavel Vimr dle vlastních slov užívá život s manželkou Brigitou a třemi dětmi. Je příležitostným řečníkem v rádiu TWR, na akcích pro manželské páry a pro podnikatele, které i sám spolupořádá. Stojí za webem podnikateldnes.cz.

Brigita Vimrová
je podnikatelkou, příležitostnou řečnicí na křesťanských konferencích, seminářích a v rádiu TWR. Je také zapojena do dobrovolné služby v mateřském centru, v nedělní školce a do jiných akcí pro děti a mládež; spolupořádá pravidelné programy pro veřejnost v rámci církevního prostředí (Zadáno pro dámy, Jiná žena, Bod obratu).

Zdroj