Audioknihy.net - Mantry na Audiotece - Článek
 
 Známe vítěze o NEJ OBAL audioknih


40 audioknih, 4 vydavatelství a kdo získal ocenění NEJ obal? My už to víme!

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Mantry na Audiotece

datum Út 23 říjen 2012, 14:49:02 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Novinky

Mantra terapie Diabetes, Krevní tlak, Terapie a Suprame - požehnání milosti.

Mantra terapie - Diabetes - audiokniha obsahuje mluvenou meditaci v podání Josefa Kořenka.
 
Tato speciální nahrávka, meditace, mantry, posvátné védské písně a indická muzikoterapie je určena k léčení diabetických potíží.
 
Neustále vzrůstá hojně užívání bílého cukru. Naše stravovací návyky se změnily. To je jedna z příčin, díky které stoupá počet pacientů trpících cukrovkou. Toto onemocnění není možné zcela vyléčit, je však možné jej účinně kontrolovat. K tomu Vám může efektivně napomoci např. cvičení jógy či poslech této audioknihy. Pro toto album byly pečlivě vybrány působivé védské zpěvy, verše a hudba přinášející mír a uvolnění od stresu a napětí. Tedy možnost, jak zmírnit toto onemocnění poslechem této nahrávky.
Odborný poradce, indický diabetolog Dr. A. Paneerselvam
 
 
Zdroj 
 
 
Mantra terapie - Krevní tlak - audiokniha obsahuje meditaci pocházející z indicko-české spolupráce s lékařským dohledem Dr. S. Muthuchellakumar. Harmonizuje tlak jak nízký tak vysoký. Navozuje vnitřní klid a mír. Hovoří Josef Kořenek.
 
Dr. S. Muthuchellakumar pracuje na Stanely Medical College, je čestným editorem a držitelem mnoha státních vyznamenání za své knihy. Krevní tlak ve skutečnosti není nemoc. Někteří mají krevní tlak vyšší a jiní zase nízký. Oba ovlivňují zdraví s vedlejšími účinky. Pomohou léky předepsané lékařem, cvičení jógy, pozitivní mysl nebo poslech této nahrávky. Hudba byla speciálně vytvořena pro vyrovnání krevního tlaku. Krevní tlak se zvyšuje kdykoli člověk trpí přetížením, úzkostí, nemocí ledvin, endokrinními poruchami a obezitou. Je brán jako nepřirozený u těhotných a obézních. Muži mají k této nemoci větší předpoklady než ženy. Přejeme vám šťastný a zdravý život.
 
 
 
 
 Mantra terapie - Srdce - audiokniha obsahuje mluvenou meditaci v podání Josefa Kořenka.
 
Posiluje koncentraci, rozvahu a klid. Zvyšuje imunitu pro srdce. Vibrace mantry ničí bakterie a infekci. Obnovuje tak normální srdeční funkci. Modlitba odstraňuje strach ze smrti a zármutek. Utěšuje ve stresu, posiluje víru. Verše vedou sebeúctě a k soucitu. Zpěv aktivizuje krevní proudění v tepnách a harmonizuje funkci srdce. Pomáhá vyrovnávat krevní hodnoty. Rágy podněcují nervový systém. Zlepšuji zdravotní stav.
 
 
 
 
Supreme - požehnání milosti - Josef Kořenek cituje poselství avatarů, Matka Meera a Sri Chinmoy Uma Mohan, G. Ghayathri Devi se za vás modlí na této audioknize o supreme požehnání milosti.
 
Střídá se zde mluvené slovo a posvátné zpěvy v sanskrtu. Indové označují sanskrt za jazyk bohů. Energie proudí mimo jakékoliv chápání. Tyto zpívané tzv. stotry za nás žádají božství o požehnání milosti a v našem těle, v srdci a v mysli vytvářejí léčivé vibrace. Jen pouhý poslech nahrávky uvolňuje napětí, odbourává stres, ničí depresi. Anuluje pocity marnosti, viny či sebevražedné sklony i s tělesnými symptomy, jako je úbytek na váze, zácpa, poruchy spánku, bolesti hlavy. Působí na imunitu těla, na svobodné radosti bytí a směřuje k vnitřnímu osvícení. Není zde nutné něčemu „věřit.“ Stačí se jen nechat unášet rytmem hudby a pokud můžete i v radostné náladě si text zpívat. Požehnání milosti působí „okamžitě!“