Audioknihy.net - Labyrint světa a Hubneme s Křídly jako nové audioknihy - Článek
 
 Známe vítěze o NEJ OBAL audioknih


40 audioknih, 4 vydavatelství a kdo získal ocenění NEJ obal? My už to víme!

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Labyrint světa a Hubneme s Křídly jako nové audioknihy

datum Pá 26 říjen 2012, 11:05:33 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Novinky

Labyrint světa a ráj srdce v jazyce 21. století - převyprávěná audiokniha podle díla Jana Amose Komenského a druhá novinka Hubneme s Křídly.

Labyrint světa a ráj srdce v jazyce 21. století - převyprávěná audiokniha podle díla Jana Amose Komenského, upravil Lukáš Makovička. Čte Vladimír Hauser.
 
V těžké životní situaci psance a čerstvého vdovce píše Komenský svůj Labyrint. V situaci, kdy sám až hmatatelně zakouší, že v tomto nestabilním a pomíjivém světě jsme cizinci a poutníci bez domova, že nic ani z dobrých Božích darů nemůže být nepohnutelným základem života, pokoje a nasycení duše a radosti. Chápe, že pevnou půdu pod nohama i jediný zdroj života je možné nalézt v Bohu, když se člověk z Jeho milosti cele odevzdá Ježíši Kristu a jej má za svůj drahocenný poklad.
 
Robert Hart, kazatel a historik
 
„Od prvopočátku byl Komenského Labyrint světa a Ráj srdce považován za tištěný klenot našich emigrantů, jak svědčí i čtvrtá sloka písně našich vyhnanců, kterou po poprvé uveřejnil Ján Kollár v roce 1832 v pražském Časopise Českého Musea: „Nevzali sme s sebou nic, po všem veta, jen Bibli Kralickou, Labyrint světa.“
Na závěr si je nutno jen přát, aby tato publikace Poutníkovy četby měla nemenší úspěch a oblibu, jako mnohá předešlá vydání tohoto Komenského veledíla.
 
PhDr. František Hýbl, emeritní ředitel Muzea Komenského v Přerově, komeniolog, pedagog a dějepisec.
 
 
Zdroj 
 

Hubneme s Křídly - audiokniha obsahuje návod k očistnému procesu těla, při kterém je možné zhubnout na váhu optimální pro daný stav vývoje konkrétního jedince. Hovoří autorka, Eva Kalivodová Štichová.
 
Nahrávka je zaměřena k celkovému nastartování organismu vložením očistných kódů na hubnutí podle proporcí každého jedince (výška, věk, stavba kostí aj.). To znamená, že zhubneme na váhu, která je pro nás v daném životním období daná. Tuto metodu nelze použít s dodatkem "chci zhubnout 8 kg". Důležité je rozhodnutí, které učiníte jen vy sami na základě své vlastní úvahy - "chci zhubnout". 
 
Rozhodnout se. Rozhodnutí, které nyní děláte, musí být vaše. Každý má k tomuto kroku jiný důvod, např. zdravotní či psychické problémy, postupné přibírání, navrácení se ke své původní váze nebo jen tak máte pocit, že se necítíte "ve vlastní kůži" nejlépe. Pokud vám hlavou běhají tyto i jiné myšlenky, pak je tato nahrávka určená právě pro vás.
 
Jak začít?
Každý den ráno na lačno a večer před spaním vypijte šálek čaje nebo vody s medem a skořicí. Užívejte po dobu 14 dnů. Tímto procesem pomůžete svému tělu nastartovat hubnoucí proces, snižování váhy. Med mimo jiné prospívá také cévám a žilám (dodává pružnost). Zabraňuje tvorbě žaludečních vředů. Odstraní infekce měchýře a močových cest.
Smíchejte ve 1/4 l hrnečku dvě kávové lžičky medu s jednou kávovou lžičkou mleté skořice a zalijte neslazeným čajem nebo teplou vodou. Používejte pouze kovové lžičky, nikdy ne hliníkové, či jiné. Pokud se budete ráno či kdykoliv přes den cítit unaveni, namažte si med na krajíc chleba. Med přejde rovnou do krve, cukr se neukládá a vy dostanete "vzpruhu" do žil.
 
Co je meditace a jak s ní pracovat
Meditace je stav v hladině alfa, kdy odpojíme mysl a přes Universum se napojíme do vyšších sfér. Tento stav je uvolněný a soustředěný. Do něj se lze dostat hypnózou, meditací nebo hlubokou relaxací, ale někteří lidé jsou toho schopni pouhým zavřením nebo přetočením očí směrem vzhůru. Informace, které jsou nám sděleny v alfa-hladině, se do paměti zapisují velice spolehlivě a pevně (jedná se o druh podprahového vnímání - člověk si neuvědomuje proces učení, ale jen jeho výsledky). Při poslechu jednotlivých nahrávek ucítíte vibrace nebo mravenčení, při nichž vaše duše rezonuje s vaším tělem a dává je do souladu. Naslouchejte hudbě, mluvenému slovu a nechte se vést.
 
Úprava hmotnosti se týká většiny z nás
Na základě vašich dotazů, přání a velkého zájmu jsem se rozhodla vydat nahrávku "hubneme s křídly" s tím, že pomůže širší veřejnosti. V dnešní stále více modernizované a uspěchané době se většina lidí potýká s problémem stravy - respektive s následkem, který z toho vzejde, a to je přibírání na váze. Jídlo většina z nás bere jen jako prostředek pro tělo. Dáme tělu jídlo, abychom se cítili "v pohodě" a dál mohli vykonávat svou práci. Jak jednoduché. Stále více se setkávám s lidmi, kteří "nemají čas" na sebe s tím, že přece "musí...". Do nahrávek jsou vloženy očistné kódy na hubnutí, resp. navrácení se ke stavu před tím, než jsme na sebe zapomněli, navrácení se do doby po narození, kdy jsme byli "čistí", připraveni novým vjemům na našich životních cestách. Úprava hmotnosti čili hubnutí umožní poznání skrytých věcí v nás samotných a poodkryje sama sebe. Pracuje nejen na očistě našeho organismu, ale také na samotné úpravě hmotnosti.
 
Obsah:
1. Procházka nebeskou zahradou
2. Láska, já a archanděl Michael
3. Pomoc duchovního světa a skřítků
4. Království víl a kouzelný závoj