Audioknihy.net - Všichni příznivci Jana a Ivana Krausových se dočkali jeji audioknihy - Článek
 
 Známe vítěze o NEJ OBAL audioknih


40 audioknih, 4 vydavatelství a kdo získal ocenění NEJ obal? My už to víme!

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Všichni příznivci Jana a Ivana Krausových se dočkali jeji audioknihy

datum St 24 únor 2010, 14:25:51 autor Bety kategorie_obrazek Kategorie Novinky

Úspěšné CD „Číslo do nebe“, na kterém spisovatel Ivan Kraus čte své povídky společně se svým bratrem, hercem a moderátorem Janem Krausem, má své pokračování (10.11. v pražské Viole). Pořádal se literární večer, na kterém se četli úsměvné povídky tentokrát z knihy „To na tobě doschne!“ Představení bude nahráváno a CD s jeho záznamem vyšlo u vydavatelství FONIA na začátku roku 2010.

Osoby v příbězích knihy „To na tobě doschne“ nejsou zcela smyšlené, autor měl to štěstí, že v takové rodině žil, a mohl tedy psát přímo „ze života“. To, že dnes nosí prádlo suché, je autorovi sice příjemné, ale zároveň trochu líto.
Na závěr Jan Kraus říká: „Audioknihy a mluvené slovo na CD jsou nadějnou perspektivou do auta. V dobách, kdy v autě trávíme víc a víc času, jsou audioknihy jednou z možností, jak si z nechutně promrhaného času udělat příjemné chvilky. S dobrou audioknihou se lze těšit i na dopravní zácpu“. Bratr Ivan Kraus dodává: „ K mluvenému slovu a audioknihám mám skvělý vztah. Rad poslouchám cokoli, pokud to nejsou jen prázdná slova.“
 

 

Další informace: www.popron.cz/index.aspx