Audioknihy.net - Dýchací metoda - Rozcestník
 
Prozkoumejte audioknižní desatero

DesateroZaujalo Vás naše desatero? Chcete se dozvědět více? A chcete si jej prohlédnout? Máte šanci...

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Dýchací metoda

nahled
Autor: Stephen King
Čte: Petr Pelzer
Režie: Michal Bureš
Stopáž: 3h 33min
Verze: Nezkrácená
Počet CD: 3
Datum vydání: 8.11.2010
Vydavatel: Tympanum

Příběh o smrti a přežití. David Adley je pozván do pánského klubu, kde je vítán každý, kdo má rád dobré příběhy. Jeden neuvěřitelný zde vypráví bývalý lékař Emlyn McCarron. Příběh těhotné ženy Sandry, která porodí chlapečka, i když by sama měla být podle všeho mrtvá…Další z povídek Stephena Kinga, která vyšla v cyklu Čtyři roční doby.

 

 

Petr Pelzer (1941) | Pochází z Brna, kde vystudoval herectví na JAMU. V roce 1994 se stal členem činohry Národního divadla. Intenzivně se věnuje práci v rozhlase a v dabingu, spolupracoval na zvukových snímcích Divadla S+H. Diváci ho znají z filmů jako například Učitel tance (1994) nebo Hlídač č. 47 (2008).
 
 
Stephen Edwin King (1947) | Americký spisovatel hororů, jeden z nejúspěšnějších autorů současnosti. Řada jeho knih a povídek byla zfilmována. Na jaře 1973 prodal svůj první román Carrie, který se stal bestsellerem. Potom se začal psaním živit. Od roku 1980 vyučuje tvůrčí psaní na univerzitě Maine – Orono.
 
 
Nahrávka vznikla podle knihy Stephena Kinga Čtyři roční doby, vydané nakladatelstvím Pavel Dobrovský – BETA v roce 2003 | Z anglického originálu Different Seasons – The Breathing Method přeložili Libuše a Luboš Trávníčkovi | Hudba Ladislav Železný | Zvuk, střih a mastering Roman Špála a Jitka Kundrumová