Audioknihy.net -
 
Prozkoumejte audioknižní desatero

DesateroZaujalo Vás naše desatero? Chcete se dozvědět více? A chcete si jej prohlédnout? Máte šanci...

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Moje první bible

nahled Autor: -
Čte: Vladimír Javorský, Naďa Konvalinková
Vydavatel: Popron Music
Poprvé u nás vychází nejznámější příběhy z Bible ve srozumitelném podání pro naše nejmenší posluchače. Poutavé a laskavé vyprávění Nadi Konvalinkové a Vladimíra Javorského je zárukou, že nahrávka zaujme a pobaví celou rodinu. Originálně napsaný text vychází z nejlepších tradic české tvorby pro děti. Každá část je navíc doprovázena překrásnými, vtipnými a snadno zapamatovatelnými říkadly.

Keltské mýty a báje

nahled Autor: Vladimír Hulpach
Čte: Miroslav Táborský, Vladimír Javorský
Vydavatel: Popron Music
Keltové jsou legendami opředeným, tajemným a záhadným evropským národem. K jejich historii, tradicím i hudbě se hlásíme i u nás. První zvuková nahrávka nejznámějších keltských pověstí vychází v interpretaci herců Vladimíra Javorského a Miroslava Táborského. Bájné keltské příběhy spisovatele Vladimíra Hulpacha rámují typické keltské melodie.

Vánoční pohádky H. Ch. Andersena

nahled Autor: Hans Christian Andersen
Čte: Josef Somr
Vydavatel: Popron Music
Klasické pohádky Hanse Christiana Andersena vypráví Josef Somr. Pro CD byly vybrány půvabné zimní a vánoční příběhy. Ideální titul pro dlouhé zimní večery.

Deset přikázání

nahled Autor: Různí
Čte: Josef Somr
Vydavatel: Popron Music
Deset přikázání v poutavém vyprávění Josefa Somra pro chvíle rozjímání, poučení a zamyšlení! Známe všech Deset přikázání? Co pro nás znamenají dnes? Desatero - Chápeme jej v kontextech doby kdy vzniklo? Víte jak jej chápaly a vyložily světově uznávané osobnosti? Když se před časem v pražské Poetické vinárně Viola stal Josef Somr (společně s herečkou Bárou Munzarovou) nástupcem Zdeňka Štěpánka v přednesu příběhů Starého zákona, netušil, že s tichými...

Nejoblíbenější české povídky

nahled Autor: Ota Pavel, Karel Čapek
Čte: Rudolf Hrušínský, Josef Somr
Vydavatel: Popron Music
Jména Karel Čapek, Ota Pavel, Josef Somr a Rudolf Hrušínský jsou zárukou skvělého posluchačského zážitku. Dva oblíbení čeští herci načetli speciálně pro tento titul čtyři povídky oblíbených českých spisovatelů. Mistrně napsané příběhy v dokonalém podání! Obsah: Smrt krásných srnců (Ota Pavel) Naprostý důkaz (Karel Čapek) Kapři pro wehrmacht (Ota Pavel) O lyrickém zloději (Karel Čapek)    
Stránky: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>