Audioknihy.net -
 
Prozkoumejte audioknižní desatero

DesateroZaujalo Vás naše desatero? Chcete se dozvědět více? A chcete si jej prohlédnout? Máte šanci...

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Jak jsem potkal ryby

nahled Autor: Ota Pavel
Čte: Rudolf Hrušínský
Vydavatel: Popron Music
Jedny z nejkrásnějších příběhů české literatury o přírodě, řekách a rybnících pro všechny generace. Autor v nich mistrně zachycuje krásy přírody, ale i své vzpomínky a zážitky. Povídky Oty Pavla ve skvělém podání Rudolfa Hrušínského jsou nejen připomínkou hercovy velké rybářské vášně, ale mnohým připomenou i slavný film Zlatí úhoři s jeho otcem.

Proč jsem nechodil na Alexandrovce

nahled Autor: František Nepil
Čte: Josef Somr
Vydavatel: Popron Music
Kniha i 2 CD seznamují čtenáře s dosud knižně nezveřejněnými fejetony a sloupky, které František Nepil psal pro různé časopisy, noviny, pro rozhlas, a to v letech 1946 až 1993. K fejetonům měl blízko od svých literárních začátků.

Broučci

nahled Autor: Jan Karafiát
Čte: Josef Somr
Vydavatel: Popron Music
Jedna z nejpopulárnějších dětských knížek v laskavém podání Josefa Somra! Kdo by neznal slavné literární dílo Jana Karafiáta. Milují ho děti mnoha generací. Čtenářsky stále přitažlivé zůstávají postavičky malých hrdinů, broučků a berušek, které při všech svých světlých stránkách nejsou zbaveny pravdivých lidských vlastností.

Čtyřlístek

nahled Autor: Různí
Čte: Marek Eben, Miroslav Vladyka, Jiří Schmitzer a další
Vydavatel: Popron Music
Čtyři pohádkové příběhy populárního Čtyřlístku se známými herci. Na motivy oblíbených komiksů vznikly nahrávky s Markem Ebenem, Miroslavem Vladykou, Jiřím Schmitzerem a dalšími interprety v rolích oblíbených postaviček. Fifinka, Bobík, Myšpulín a Pinďa prožívají svá dobrodružství v Africe, v pohádkové říši, na Divokém Západě i mezi piráty. Tam všude je pronásleduje jejich nepřítel Zádrhel. 2CD vychází v souvislosti s premiérou animovaného filmu o Čtyřlístku. (Čtyřlístek v Africe;...

Adventní pohádkový kalendář

nahled Autor: Různí
Čte: Různí
Vydavatel: Popron Music
Originální adventní dárek - 2 CD obsahují 24 pohádek. Na každý den jedna pohádka, od 1. prosince až do Štědrého dne!
Stránky: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>