Audioknihy.net -
 
Prozkoumejte audioknižní desatero

DesateroZaujalo Vás naše desatero? Chcete se dozvědět více? A chcete si jej prohlédnout? Máte šanci...

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Čaroprávnost

nahled Autor: Terry Pratchett
Čte: Jan Kantůrek
Vydavatel: Různí
Když se na Zeměploše narodí osmému synovi osmé dítě a je to také syn, dostává podle tradice do vínku kouzelnickou hůl a stane se z něho mág. Dcer se tento nepsaný zákon netýká, protože s ženami zeměplošská magie vůbec nepočítá. Stařičký kouzelník Podomní Kšaft si až příliš pozdě uvědomil, co způsobil, když svou hůl předal právě narozenému osmému potomku osmého syna, aniž se přesvědčil, zda je to kluk...   Vydavatelství Headmade.

Lehké fantastično

nahled Autor: Terry Pratchett
Čte: Jan Kantůrek
Vydavatel: Různí
Zeměplocha se řítí k nevyhnutelné srážce se škodolibou rudou hvězdou a zachránit ji může pouze jediný člověk - neschopný a zbabělý čaroděj Mrakoplaš, který byl naposled spatřen v okamžiku, kdy přepadl přes okraj světa...   Vydavatelství Headmade.

Barva kouzel

nahled Autor: Terry Pratchett
Čte: Jan Kantůrek
Vydavatel: Různí
Ve světě, který leží na krunýři obrovské želvy, se vydává na cestu rozverná, temperamentní a neuvěřitelně výstřední výprava. Setkáte se s lakomým a naprosto neschopným čarodějem Mrakoplašem, naivním turistou Dvoukvítkem, jehož Zavazadlo za ním běhá jako pes na stovce malých nožiček, s draky, kteří existují pokud na ně opravdu věříte, a samozřejmě dojdete až na okraj této podivné planety. Vydavatelství Headmade

Život není peříčko

nahled Autor: Ivanka Devátá
Čte:
Vydavatel: Různí
CD obsahuje povídky z vlastní tvorby Ivanky Deváté v podání autorky. Monolog nezralého muže, Večerní monolog, Maryša, Sny, O tempora, o mores!, Zaměstnání s perspektivou

Nový epochální výlet pana Broučka, tentokrát do XV. století

nahled Autor: Svatopluk Čech
Čte: Jiří Štědroň
Vydavatel: Různí
Tentokrát míří Svatopluk Čech ve své fantazii do opačné strany časoprostoru, pan Brouček se nám opět trochu opil a skončil v prázdném sudu Würflova sklepa, pod hospodou Na Vikárce. Na tom by nebylo zase nic tak divného, ale pan Brouček se tímto způsobem zároveň posunul do XV. století, kde se zaplete mezi bojující křižáky a husity. Nebýt hostinského Würfla, který Broučka v sudu objevil, kdoví, jak by to s panem domácím bylo dopadlo.
Stránky: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>