Audioknihy.net -
 
Prozkoumejte audioknižní desatero

DesateroZaujalo Vás naše desatero? Chcete se dozvědět více? A chcete si jej prohlédnout? Máte šanci...

Chci vědět víc

Přihlásit se
Hledat

supraphon  


Z pekla štěstí

nahled Autor: Zdeněk Troška/Jan Drda
Čte: Josef Somr, Stella Zázvorková, Micheale Kuklová, Sabina Laurinová
Vydavatel: Fonia
Jedna z nejúspěšnějších českých filmových pohádek všech dob Z pekla štěstí se dočkala své audio podoby. V dramatizaci nechybí ani původní filmová hudba Karla Svobody, takže podmínky pro rodinný poslech jsou ideální.

Rumburak 2.

nahled Autor: Miloš Macourek
Čte: Jiří Lábus
Vydavatel: Fonia
Kapitoly: Dvojí život pana Šubrta Krákněte nám něco, pane řediteli! Kdo jinému jámu kopá Čaroděje Rumburaka za trest nechali ve světě lidí v podobě havrana. Jako zvířecí maskot krasobruslařky Helenky se pak dostal do péče jejího bratra Honzíka. Protože Rumburak na sebe po setmění bral lidskou podobu, stal se nočním hlídačem ve výzkumném ústavu. Za pomocí počítače objevil kouzelné zaklínadlo. To však získal inženýr Zachariáš a nechal zmizet ze světa všechna zvířata a také ředitele Trojana, otce Honzíka a Helenky.

Rumburak 1.

nahled Autor: Miloš Macourek
Čte: Jiří Lábus
Vydavatel: Fonia
Další osudy čaroděje Rumburaka byly zpracovány do filmu Rumburak. Tato pohádka již na seriál Arabela navazuje pouze postavou Rumburaka a vypráví nový příběh o tajemném zaklínadle, s jehož pomocí lze nechat zmizet ze světa všechna zvířata. Vyprávění se ujal představitel Rumburaka Jiří Lábus a stejně jako v případě Arabely byla využita původní zvuková stopa filmu, aby nahrávka co nejvíc evokovala film. První díl se jmenuje Rumburak se vrací.

Pohádky Arturovi

nahled Autor: Různí
Čte: Iveta Bartošová
Vydavatel: Fonia
Populární zpěvačka tentokrát v nahrávacím studiu nenatáčela písničky, ale vyprávěla pohádky! Iveta Bartošová vybrala klasické i méně známé pohádky, které vypráví svému synovi Arturovi.   "Ahoj. Jmenuji se Artur a tahleta deska je moje. Moje maminka mi ji natočila, protože jsem byl letos celý rok moc hodný. Já totiž vůbec nezlobím. Poslechnu na slovo. Mně stačí říct jenom jednou: Artíku, netahej tu kočku za ocásek a já ji hned pustím. Třeba Veronika od sousedů by ji klidně za ocásek tahala dál....

Sváteční chvilky poezie - Klasici a mistři - 5 CD

nahled Autor: Různí
Čte: Různí
Vydavatel: Fonia
Díla klasiků české literatury recitují mistři českého dramatického umění. Více než 30 českých básníků a 50 českých herců, 6 hodin zvukového záznamu na 5 CD. Díla trvalé hodnoty, básně patřící do zlatého fondu české literatury a stálá vzpomínka na hlasy mistrů českého divadla a filmu. Unikátní projekt, který je reprezentativní zvukovou čítankou české poezie v interpretaci nejvýznamnějších českých herců. Více než 6 hodin záznamů nejen z legendárního televizního...
Stránky: << 1 2 3 4 5 6 >>